VALMENTAJAPOOLI

Valmentajapooli on Suomen Lavatanssikilpailijat ry:n kehittämä tanssinopettajien ja -ohjaajien joukko ("pooli"), jotka ovat lähteneet toimintaan mukaan ja tarjoavat ammattitaitoista tanssinopetusta ja -ohjausta Susel Cup SM 2022 -lavatanssikilpailuissa tai muussa Suomen Lavatanssikilpailijat ry:n tanssikilpailussa voitettua lahjakorttia vastaan. Voitettu lahjakortti on arvoltaan aina 80,00 euroa ja se pitää sisällään tanssinopetuksen, salimaksun sekä muut mahdolliset toiminnasta aiheutuneet sivukulut.

"Tulemme lisäämään alle mukana olevan tanssikoulun ja/tai henkilön yhteystiedot sekä mahdollinen linkitys palveluntarjoajan omalle sivustolle."

Lisätietoja: Ari Vaskelainen, puh. 0500-504 110. 

Suomen lavatanssikilpailijat ry.
TANSSIVALMENTAJAT ("listaa on alettu työstämään ja valintamahdollisuudet kasvavat lahjakorttien voittajille ja haltijoille koko ajan"):

Aaltonen, Jari (www.tanssiaalto.fi, info@tanssiaalto.com)
Aaltonen, Sari (www.tanssiaalto.fi, info@tanssiaalto.com)
Ahonen, Elisa (www.tanssionline.fi, info@tanssintahti.com)
Filpus, Kari (www.tanssinohjaus.fi, merjajakari@gmail.com)
Filpus, Merja (www.tanssinohjaus.fi, merjajakari@gmail.com)
Heikkilä, Matti(www.mattisannu.fi, mattisannu@gmail.com)
Heikkilä, Sannu (www.mattisannu.fi, mattisannu@gmail.com)
Kainulainen, Joonas (www.tanssikouluplay.fi, info@tanssikouluplay.fi)
Koivisto, Kati (www.happydance.fi, kati.koivisto(at)happydance.fi)
Koivula, Pirjo (www.boogietour.com, pirjo.koivula@boogietour.com)
Koivula, Tommi (www.boogietour.com, tommi.koivula@boogietour.com)
Koivuniemi, Anniina (www.tanssionline.fi, info@tanssintahti.com)
Kontturi-Paasikko, Liisa (www.tanssionline.fi, liisa@tanssintahti.com)
Korvala, Anna-Liisa (annalippa@gmail.com)
Kuosmanen, Juhani (www.tanssit.fi, juhani.kuosmanen@fendore.fi)
Kuosmanen, Maija (www.tanssit.fi, maija.kuosmanen@fendore.fi)
Laitala, Petsy (www.tanssistudiocentro.fi, tanssi@tanssistudiocentro.fi)
Mustamaa, Alina (www.tanssikouluplay.fi, info@tanssikouluplay.fi)
Mäkinen, Pentti (pentti.makinen@pp2.inet.fi)
Petjala, Arto (www.artopetjala.com, arto.petjala@gmail.com)
Saarni, Janica (www.tanssistudiocentro.fi, tanssi@tanssistudiocentro.fi)
Salo, Rake (www.ekarolas.com/kurssit, rake.salo88@gmail.com)
Tahvanainen, Juhani (www.wanhamaestro.fi, info@wanhamaestro.fi)
Törmänen, Antti (www.anttitormanen.com, info@anttitormanen.com)
Vaskelainen, Ari (www.tanssiaave.yhdistysavain.fi, vaskelainen.ari@gmail.com)

Tanssivalmentajat huom! Mikäli jokin yllä esille tuotu yhteystietonne on muuttunut tai haluatte ilmoittaa esim. toisen sähköpostin yhteydenottoihin, niin laittakaa tästä sähköposti lavatanssitripla@gmail.com. Päivitämme tiedot pikaisesti sivustollemme. Kiitos!
Suomen lavatanssikilpailijat ry.
Y-tunnus: 3251803-1

Postiosoite:
 c/o Ari Vaskelainen 
Vesajärventie 267 
39200 KYRÖSKOSKI
Pankkiyhteys:
Utajärven Osuuspankki
FI43 5490 0720 1861 84
Sähköpostiosoite:
lavatanssitripla@gmail.com (yhdistys)
pentti.makinen@pp2.inet.fi (rahastonhoitaja)

TSS päivitetty viimeksi 28.1.2022: